Apraksts

JŪRAS LAIVAS ir ģimenes uzņēmumu grupa – viens no pirmajiem ūdentūrisma nozares uzņēmumiem Latvijā, pirmais jūras laivošanas piedāvājumā, kurā jau vairāk kā 10 gadus darbojas un laivo gan lieli, gan mazi.
Neraugoties uz to, kur katrs no mums piedzimis, visi jūtamies Kurzemnieki, tādēļ mūsu pārziņā ir laivu noma Kurzemē. Jūras Laivu nomas punkti visā Latvijā nodrošina iespēju laivot arī Vidzemes upēs un Rīgas ūdeņos.
Ar mums – laivošana jūrā, upēs un ezeros, Latvijā un aiz tās robežām; iespēja iepazīt vēl nepazīstamus ūdeņus un izbaudīt nebijušas izjūtas.

Piedāvājam laivu braucienus pa Rīvas upi un Baltijas jūru.

http://juraslaivas.lv     GSM: 00371 27788081
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

http://seakayak.lv      GSM: 00371 27788081

Noteikumi laivojot:

 

Viesu namā "Imantas" ir iespējams atstāt savus transportlīdzekļus drošā stāvvietā un iegādāties pārtiku termotraukos nelielam piknikam laivošanas laikā.
Papildus informācija: viesu nams "Imantas", tālrunis: 29479335  e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Rīvas upe

Kanoe laivu noma Rīva. Upes apraksts: Rīva – upe Kurzemes rietumu piekrastē. Ietek Baltijas jūrā dienvidos no Jūrkalnes. Iztek no Vilgāles ezera Kurmāles paugurainē. Vidustece tek pa Bandavas pauguraini un Apriķu līdzenumu. Lejtece mežainajā Piemares līdzenumā. Lejpus Pievīkām veido līdz pat 10 m dziļu ieleju ar stāvkrastiem. Pēdējā kilometrā kanjonveidīgā gravā (līdz 12 m) izlaužas cauri Labraga stāvkrastam uz jūru.

Maršruts: Rīvas ciems - Labrags

Ilgums: 1 diena

garums: 16 kilometri

Laivas: divvietīgs kanoe Viking - 28 EUR; vienvietīgs SOT Preception Scooter - 25 EUR

Jūra

Maršruts: Pāvilosta - Labrags (Jūrkalne)

Ilgums: 1 diena

Garums: 16 kilometri

Laivas: divvietīgs SOT jūras kajaks - 34 EUR